بسیج مردم جهت ترمیم جاده‌ای در بامیان

یکتن از جوانان هوادار حزب همبستگی در اروپا با سعی و تلاش فراوان موفق شد تا مقدار پولی را جهت اجرای برنامه‌های رفاهی حزب جمعاوری کند.

تظاهرات هواخواهان حزب همبستگی در اروپا در تقبیح حملات وحشیانه بر متعلمان

به تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۱ «هواخواهان حزب همبستگی افغانستان در اروپا» یکجا با نهاد فرهنگی “Wake Up Afghan Community” طی تظاهراتی در شهر هامبورگ آلمان، حملات ددمنشانه بر شاگردان آمادگی کانکور در ولایت لوگر و شاگردان مکتب «سیدالشهدا»ی برچی کابل را که ده‌ها کشته و زخمی برجا گذاشت، تقبیح نمودند. در این گردهمایی اعتراضی افغان‌های مقیم آلمان شرکت نموده و شعار «من پشتون هزاره‌ام» را سر دادند.

معترضان حزب همبستگی: «من پشتون هزاره‌ام، انتقام خون هموطنانم را می‌گیرم!»

۲۱ ثور ۱۴۰۰ - ننگرهار: امروز اعضا و هوادارن حزب همبستکی در ننگرهار طی یک گرد‌همایی حمله وحشیانه بر کودکان مکتب سیدالشهدا دشت برچی را محکوم کردند. اشتراک‌کنندگان این گردهمایی که اکثریت آنان زن بودند با شعارهای «من پشتون هزاره‌ام، انتقام خون هموطنانم را می‌گیرم!» «خون هموطنان مظلوم خود را به طالبان وحشی نمی‌بخشیم!» «با همبستگی و مبارزه انتقام خون جوانان خود را می‌گیریم!» «معامله‌گری با خون و شرف مردم خیانت است!» «نفرین و مرگ به حکومت معامله‌گر غنی!» «طالب و داعش چوچه‌‎های امریکا اند!» «سرخمی به آی‌‎اس‎‌آی قباحت است!» نفرت و انزجار شان از دولت دست‌نشانده غنی و اربابان خارجی شان اظهار نمودند.

با تقبیح جنایتکاران ۷ و ۸ ثوری، علیه معامله‌گران خون‌آشام کنونی شجاعانه برخیزیم!

۸ ثور ۱۴۰۰، بامیان: جوانان «حزب همبستگی افغانستان» در بامیان دو روز خونین تاریخ افغانستان ۷ و ۸ ثور را طی محفلی تقبیح نمودند.

گرامی‌داشت از روز جهانی زنان در بامیان

۱۸ حوت ۱۳۹۹ - بامیان: اعضای حزب همبستگی افغانستان طی گردهمایی‌ و با نمایش یک فلم، از روز جهانی زنان گرامیداشت به عمل آوردند.

هشتم مارچ را به روز نبرد علیه تجاوزگران خارجی و نوکران داخلی شان مبدل سازیم!

هشتم مارچ را به روز نبرد علیه تجاوزگران خارجی و نوکران داخلی شان مبدل سازیم!

۱۸ حوت ۱۳۹۹- کابل: حزب همبستگی افغانستان طی محفلی از روز جهانی زن با شرکت عده کثیری از اعضا و هوادادران‌اش گرامی‌داشت به عمل آورد.

یادبود از بیستمین سالروز قتل‌عام یکاولنگ

«حزب همبستگی افغانستان» در هماهنگی با خانواده‌های شهدای نوزدهم جدی، سالروز قتل‌عام مردم بی‌گناه یکاولنگ توسط طالبان وحشی را طی محفلی در مرکز ولسوالی گرامی‌ داشت.

پروژه‌های عام‌المنفعه حزب همبستگی در کابل و ولایات کشور

«حزب همبستگی افغانستان» در کنار مبارزه سیاسی علیه دشمنان داخلی و خارجی، همواره تلاش نموده است تا با جمع‌آوری اعانه از اعضا و هوادارانش، در فقرزده‌ترین و آسیب‌دیده‌ترین نقاط کشور خدماتی را ارایه داده و سهمی ولو ناچیز در التیام زخم‌های ناسور هموطنان دربدر ما ایفا نماید. شایان یادآوری‌ست که تمام مصارف فعالیت‌های سیاسی حزب از قبیل گردهمایی‌ها، راهپیمایی‌‌ها، محافل، جلسات وغیره با حق‌العضویت و اعانه‌‌های اعضا به پیش می‌روند.

تظاهرات حزب همبستگی علیه حمله طالبان خون‌آشام بر پوهنتون کابل

کابل - ۱۵ عقرب ۱۳۹۹: «حزب همبستگی افغانستان» طی تظاهراتی در برابر پوهنتون کابل حمله وحشیانه طالبان بر پوهنتون و کشتار فجیع جوانان در کورس آموزشی «کوثر دانش» را تقبیح نمودند. این تظاهرات با اشتراک بیش از ۲۰۰ تن از اعضا و هواداران حزب با شعار مرکزی «قاتلان اصلی محصلان معصوم پوشالیان ارگ‌نشین اند که انس حقانی و هزاران چاکر خونخوار آی‌اس‌آی را از بند رها کردند. توفان خشم مردم ما روزی این ‌همه قاتلان غدار را خواهد درید!»، در سمت دروازه جنوبی پوهنتون کابل راه‌اندازی گردید که در جریان برنامه تعدادی از محصلان پوهنتون نیز در جمع معترضان پیوستند.

مراسم یادبود از کرستینا کتفیستا، یکی از هواداران ایتالیایی حزب همبستگی

در ۱۸ میزان ۱۳۹۹،‌ حزب همبستگی طی محفلی در کابل، از یکی از هواداران ایتالیایی‌اش به نام کرستینا کتفیستا یادبود به عمل آورد. خانم کتفیستا که در گذشته از سرطان سینه صحت‌یاب شده بود، در ۱۷ اسد ۱۳۹۹ در اثر سرطان شش فوت کرد. در آغاز برنامه، گرداننده درمورد زنده‌یاد کرستینا و همرزمان‌اش گفت:

مقالات برگزیده

مقالات رسیده

هنر و ادبیات

از صفحات تاریخ ما

تعداد مهمانان حاضر: 169 نفر