سیلی غفار: تمام حوادث انتحاری سیلی‌ایست بر روی غنی و عبدالله


.

مصاحبه سیلی غفار، سخنگوی حزب همبستگی در تلویزیون «آریانا نیوز» برنامه «انتخابات ۹۸» (۲۷ اسد ۱۳۹۸ – ۱۸ اگست ۲۰۱۹).

عامل اصلی کشتار امروزی مردم ما در گوشه و کنار افغانستان و حادثه دیشب کسانی است که هر کدام شان زیر نام کاندید خود را زیر پای طالبان در مسکو، دوحه و اسلام آباد و دیگر جاها انداخته و امروز این کشتار و خونریزی به مراتب بیشتر شده است.

امروز با باجدهی و زیر پای طالبان خود را انداختن، طالبان را بیشتر وحشی کرده و جرات بخشیده و وقتی طالبان این بی‌غیرتی به اصطلاح سیاسیون افغانستان و این حکومت را می‌بینند از یک طرف باج میگیرد و از طرف دیگر کشتار و انتحار را زیادتر میکند تا قاتلان خود را از زندان‌ها رها سازند، که فقط چند روز قبل غنی ۹۰۰ تن شان را رها نمود.

مردم افغانستان لطفا بازی این شعارهای عوامفریبانه و لاف و پتاق‌های این کاندیدان را نخورید.! همین‌گونه که دولت کرزی و غنی در انتخابات‌های گذشته فقط لاف و پتاق زدند و جیب‌های شان را پرکردند و مردم را در خون شاندند دیگر هیچ تغییری در زندگی مردم نیاوردند و مطمین هستم که در فاتحه تان می‌آیند و لاف و پتاق هم میزنند که برای شما این و آن چیز میکنم ولی من میگویم که هیچ با انتخابات وضعیت تغییر نمیکند و وضعیت مردم به مراتب بدتر شده میرود و بیشتر حلقه این جنایتکاران تکمیلتر میشوند و به جای اینکه انتقام خون فرزندان ما و شما را بگیرد خود را زیر پای شان انداخته و به آنان باج میدهند چون اصلا درد شما را احساس نمیکند، درد شما درد این‌ها نیست. درد این سیاسیون و کاندیدان فقط و فقط دالر، کرسی و مقام است تا نوکری بیشتر به بادار خود نماید.

سایت: http://www.hambastagi.org

جریان کامل این بحث را از اینجا تماشا نمایید.

مقالات برگزیده

مقالات رسیده

هنر و ادبیات

از صفحات تاریخ ما

تعداد مهمانان حاضر: 46 نفر