از آزادی‌خواهان اسیر در کشتارگاه‌های رژیم پلید ایران حمایت ‌کنیم!

رضا شهابی

با روی‌کار‌آمدن آدم‌کشان «میانه‌رو» تحت ریاست حسن روحانی در رژیم فاشیستی ایران، موج دستگیری و شکنجه و اعدام در برابر آزادی‌خواهان و دگراندیشان آن کشور شدت بی‌سابقه‌ای یافته‌است. دستگاه خونخوار «ولایت فقیه» که در لجن نیستی دست و پا می‌زند، در کنار اعدام و چپاول پناهجویان بینوای افغان، هر روز جنایات هولناکی در حق مردم سلحشور ایران نیز مرتکب شده، هر صدای مخالف را هیتلروار سرکوب می‌کند.

رضا شهابی، کارگر مبارزیست که به‌خاطر فعالیت‌های صنفی، بیش از چهار سال است تحت شکنجه‌های روحی و جسمی در اسارت رژیم آخندی به‌سر می‌برد. او با شهامت تمام ٥٠ روز است که دست به اعتصاب غذایی زده و در وضعیت جسمی نامناسبی قرار دارد. جلادان رژیم پوسیده خامنه‌ای‌ـ‌روحانی کم‌ترین توجهی به خواست‌های انسانی وی ندارند.

پوستر رضا شهابی

رژیم تبهکار «ولایت فقیه» تصور می‌کند با شکنجه و ریختن خون برومندترین فرزندان ایران، مردم آزادی‌خواه و تا مغز استخوان ضد بنیادگرایی ایران را مرعوب و آرام ساخته، به تمکین وادارد. ولی تاریخ توحش جمهوری اسلامی گواهست، همان‌گونه که رژیم مستبد رضاشاهی نتوانست،‌ این رژیم قرون ‌وسطایی نیز هرگز نخواهد توانست با شکنجه و کشتار ده‌ها هزار آگاه‌ترین و دلاورترین مردان و زنان ایران فریاد الهام‌بخش آزادی‌خواهی را در سرزمین خسرو گلسرخی‌ها و سعید سلطانپورها و نداها و فرزاد کمانگرها و شیرین علم‌هولی‌ها مانع گردد.

جنبش مردم ما برای استقلال، آزادی و دموکراسی بدون موضع‌گیری قاطع و آشتی‌ناپذیر با رژیم هار ایران که سه دهه است در خون پرفروغ‌ترین ستارگان آسمان غمزده ایران مستی می‌کند، دم بریده، لرزان و شدیدا آسیب‌پذیر خواهد بود. این دستگاه‌ جباریت و جهالت که به غده چرکینی در منطقه مبدل شده، یکی از عوامل تباهی و سیهروزی مردم ما نیز به‌شمار می‌رود و چهار دهه تمام می‌شود که به حمایت، تسلیح و تجهیز وحشی‌ترین، جاهل‌ترین و ارتجاعی‌ترین دشمنان ملت ما ادامه می‌دهد.

«حزب همبستگی افغانستان» به ایستادگی رضا شهابی، نسرین ستوده، مجید توکلی و صدها زندانی سیاسی این کشور درود بی‌کران فرستاده، خواهان رهایی فوری آنان از مسلخ‌های آخندی می‌باشد. ما همبستگی قلبی خود را با جنبش آزادی‌خواهانه ایران و با زندانیان آزادی‌خواه این سرزمین اعلام می‌داریم که پایداری و تسلیم‌ناپذیری افسانه‌ای شان مایه امید ادامه پیکار در هر شرایطی و نمونه تجسم غرور و شرف انسان مبارز به حماسی‌ترین صورت آن در این دنیای مملو از ستم و تحقیر و نابرابری و زورگویی می‌باشد.

درود بر رضا شهابی و کلیه مبارزان دربند رژیم آدم‌خوار ایران!
زنده و فروزان باد نبرد آزادی‌خواهانه‌ی مردم ایران و افغانستان!

حزب همبستگی افغانستان

٢ اسد ١٣٩٣ (٢٤ جولای ٢٠١٤)

 

 

پوستر رضا شهابی

مقالات برگزیده

مقالات رسیده

هنر و ادبیات

از صفحات تاریخ ما

تعداد مهمانان حاضر: 111 نفر